DREAM LIFE PROJECT – podejmij wyzwanie życia!

Spełnianie marzeń

W 2016 roku rozpoczynamy nowy rozwojowy projekt, który jest wynikiem naszym wartości, misji i podjętych życiowych decyzji! Chcemy zarażać innych wiarą w marzenia, dobry świat i motywacją do projektowania wymarzonego życia. To nasz pierwszy wspólny projekt i wkładamy w niego całe nasze serducha! Zapraszamy, Marta i Kornel

„Żadna granica, zarówno fizyczna, jak i umowna wyznaczające kres ludzkich możliwości, nie jest w stanie ograniczyć wolności marzeń,  które prowadzą człowieka do zwycięstwa nad samym sobą. A to zwycięstwo, choć najtrudniejsze, daje największą radość i siłę.” Andrzej Żubrycki

IDEA

Jesteśmy najzwyczajniejszą na świecie parą zakochanych w sobie ludzi. Jedyne, co nas różni od większości, to postanowienie, że zamiast kolekcjonować wymówki, będziemy kolekcjonować wspomnienia. Żebyśmy kiedyś, w wieku 80 lat, w fotelu przy kominku, trzymając się za ręce, popłakali się, nie dlatego, że nie żyliśmy naszym życiem naprawdę, ale dlatego że z całego serca chcielibyśmy przeżyć je jeszcze raz, dokładnie tak samo. Oprócz tego, nasze życie jest takie, jak reszty ludzi: wiecznie brakuje nam kasy, Marta nie ma stałej pracy, boi się urzędów i wypełniania jakichkolwiek papierów. Kornel nie umie pływać i boi się latać samolotem. Nasza znajomość języków pozostawia wiele do życzenia, a my nie mamy nic wspólnego z ideałem, ale, jak uparcie powtarza Marta: PRZESTAŃ DĄŻYĆ DO IDEAŁU, ZACZNIJ DĄŻYĆ DO SZCZĘŚCIA. Ależ tak, boimy się, że nam się nie uda, ale to nas nie powstrzymuje przed tym, żeby zrobić wszystko, aby się jednak udało.

Dlatego postanowiliśmy pokazać Ci kawałek naszego życia. I kawałek życia innych, podobnych do nas, odważnych marzycieli. Udowadniamy, że marzenia można spełniać, niezależnie od kwoty na koncie, od lęków, które masz i od możliwości. Na świecie jest mnóstwo ludzi, którzy realizują swoje marzenia! Dołącz do nas i przekonaj się sam. Twoje wymarzone życie czeka na Ciebie.

POKAZUJEMY, ŻE SIĘ DA. Skoro my możemy, to Ty też. Nie szukaj więcej wymówek, szukaj możliwości, sposobów i okazji. Na świecie jest ich niekończąca się ilość.


WAŻNE

W projekcie nie chodzi o odznaczanie kolejnych marzeń jako zrealizowanych, i w niewielkim stopniu chodzi o cel sam w sobie. Chodzi o drogę, którą podążamy w naszym życiu. To droga jest najważniejsza i robienie rzeczy, które nas uszczęśliwiają. Jeśli więc Twoim marzeniem jest nauczenie się tańczyć, to każda lekcja powinna Ci przynosić radość. Jeśli wybierasz podróż dookoła świata, ciesz się każdym jej etapem, każdą podróżą.

Projekt nie jest projektem komercyjnym, a jedynym celem jest zainspirowanie jak największej ilości osób do spełniania marzeń, wiary w siebie i poszukiwania swojej własnej definicji szczęścia. Chcemy stworzyć społeczność wspierających się ludzi idących w podobnym kierunku.


TWÓRCY

Marta – zwyczajna dziewczyna z małego miasteczka na zachodzie Polski, z dużymi ambicjami, wielkimi marzeniami i mnóstwem lęków, które nie pozwalały ich realizować. Dopóki nie postanowiła, że będzie inaczej. Idealistka i marzycielka, zawsze po stronie pasji i miłości. Zakochana w każdym elemencie życie, w doświadczaniu zmysłami i czuciu… z czym wiąże się jej najwyższa wartość, jaką jest celebracja życia. I to właśnie ta potrzeba odczuwania nie pozwoliła jej nigdy porzucić marzeń o dalekich podróżach, nowych smakach, wielkich oceanach i przygodach. Wychowana przez rodziców humanistów, tatę baśniopisarza i mamę, która spełniała kolejne marzenia swoich dzieci. W czasie 18 urodzin zerwała z drzewka marzeń, które przygotowali rodzice, życzenie „wiatru we włosach”. Po 10 latach uczenia się odwagi,  zakochana, w życiu i w swoim Narzeczonym, wyrusza w podróż po spełnienie marzeń.

Kornel – chce na jakiś czas uciec z wielkiego miasta. Próbuje zmienić podejście do życia, w którym pieniądz jest najważniejszy i wszystko musi być poukładane od deski do deski. Lekki pesymista, który nie do końca wierzy w siebie i w to, co może osiągnąć, mimo, że bardzo chce. Nieustannie zaskakuje sam siebie, udowadniając, że wszystkie ograniczenia kryją się w naszej głowie. Z ambicjami na ciekawsze życie i spełnienie marzeń.

Więcej o nas przeczytasz także w bardzo osobistym artykule Marty napisanym dla Asi, która prowadzi bardzo inspirującego bloga o relacjach Podróż We Dwoje


AMBASADORZY

Poszukujemy Ambasadorów projektu DREAM LIFE PROJECT.

Jeśli chcesz zostać ambasadorem lub znasz kogoś, kto mógłby nim być, koniecznie daj nam znać! Im więcej ludzi się zaangażuje w projekt, tym więcej osób będziemy w stanie zainspirować.

Ambasadorem może zostać osoba, która w swoim codziennym życiu realizuje swoje marzenia, wierzy w ich siłę i jest gotowa podzielić się swoją drogą z innymi, inspirując ich swoimi działaniami i swoją historią. Poszukujemy osób, które są gotowe się zaangażować i wierzą w naszą ideę, i tak, jak my, chcą inspirować innych do realizacji marzeń. Szukamy osób otwartych, pełnych pasji i fascynacji życiem.

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, napisz do nas wiadomość e-mail na adres: kontakt@coach-martazubrycka.pl


REALIZACJA MARZEŃ

W czasie trwania całego projektu, na stronie będziesz mógł obserwować naszą (Marty, Kornela i Ambasadorów projektu) drogę do realizacji marzeń. Nasze kroki, zmagania z rzeczywistością i naszą radość. Zainspirujemy Cię do ruszenia się z kanapy, pokazując, że każdy, niezależnie od wieku, zarobków, sytuacji i niekończącej się listy wymówek, może żyć fantastycznym życiem.

To bardzo osobista droga, ponieważ marzenia są wyrazem naszych najgłębszych potrzeb, wiążą się z naszą duszą i misją życiową. Otwieramy się przed Tobą, żeby Cię zainspirować i zmotywować. Prosimy uszanuj to, i weź to, co dla Ciebie najlepsze. Robimy to dla Ciebie. To projekt całkowicie idealistyczny, niekomercyjny.

Znajdziesz tu inspirujące filmy, artykuły i reportaże dotyczące nie tylko naszej drogi, ale też ważnych wskazówek dla Ciebie, pomocnych w realizacji marzeń, motywacji i poszukiwaniu szczęścia. Czekamy tu zawsze na Ciebie. Pomóż nam stworzyć wartościową, wspierającą się społeczność, pełną inspiracji, radości, zaangażowania i spełnionych marzeń!

 

Czekamy na Ciebie!
Marta i Kornel

Zapraszam Cię na stronę projektu DREAM LIFE PROJECT, a także do udziału w wydarzeniu ZREALIZUJĘ 12 MARZEŃ W 2016 ROKU. Moja lista składa się z 30 marzeń, które chcę zrealizować w ciągu najbliższych 2 lat, z czego 12 w 2016 roku. Dlaczego? Bo postanowiłam, że może życie ma być właśnie spełnionym marzeniem, a rok 2016, całkowicie wyjątkowy! I postanowiłam, że zainspiruję do tego jak najwięcej osób! Stwórz więc swoją listę i dołącz do nas! Gwarantuję Ci, że ludzie, którzy realizują marzenia, niczym szczególnym nie różnią się od Ciebie, oprócz tego, że tak właśnie postanowili i mieli odwagę, żeby zrobić pierwszy krok.