Życie jest krótkie i nieprzewidywalne. Zjedz deser najpierw.
Helen Kelle

O MNIE

Miło mi Cię poznać. Mam na imię Marta. Przede wszystkim jestem optymistką i realizatorką marzeń. Ale nie zawsze tak było. Byłam na skraju depresji, otoczona destrukcyjnymi relacjami, całkowicie pozbawiona wiary w siebie, przekonana o tym, że życie nie ma mi nic do zaoferowania. Któregoś dnia obudziłam się przerażona, zdając sobie sprawę z tego, że właśnie tracę moje życie. Dzień po dniu. Minuta po minucie.

Postanowiłam, że zawalczę o siebie i zrobię wszystko, żeby wygrać! Reszta to już historia. Dzisiaj żyję moimi marzeniami, zdrowa, pełna energii i wewnętrznej radości! A przede wszystkim odwagi i wiary w siebie.

Z moich doświadczeń wynika moja misja życiowa - sprawić, żeby świat był szczęśliwszym miejscem, żeby ludzie częściej się uśmiechali, doceniali siebie i wykorzystywali swój potencjał. Dlatego jestem taką pasjonatką, idealistką i marzycielką. Dlatego wierzę w pozytywne myślenie i uczę go innych. Bo całkowicie zmieniło moje życie. I dlatego przede wszystkim pracuję z poczuciem wartości - bez tego, nic nie jest możliwe.

Udowadniam, że marzenia się spełniają i uczę innych zakochiwać się w sobie i w życiu. Przekonuję moich klientów do tego, żeby uwierzyli w siebie, w swoje możliwości i odważnie realizowali swoje marzenia. Wiem jak to zrobić i największą radość mi sprawi, jeśli będę mogła się tą wiedzą z Tobą podzielić!

Jestem psychologiem i coachem. Wiedzę psychologiczną zdobyłam na kierunku Psychologia stosowana na Uniwersytecie Jagiellońskim. Coachingu uczyłam się na zaawansowanym kursie Practitioner Coach Diploma w najstarszej i największej w Europie szkole coachingu Noble Manhattan Coaching, uzyskując międzynarodowy dyplom i potrójną międzynarodową akredytację Noble Manhattan Coaching (NMC), International Institute of Coaching (IIC) i Institute of Leadership and Management (ILM).

Przeczytaj niezależne opinie w serwisie: 

dobry coach

Jak pracuję

Jako psycholog pomagam innym uporać się z przeszkodami, ograniczeniami i lękami, które sprawiają, że nie realizujesz swojego potencjału. Jako coach, pomagam moim klientom odkryć ich unikalną wizję szczęścia, uwierzyć w siebie i spełniać marzenia.

Klienci przychodzą do mnie, aby odkryć swoje głębokie potrzeby, wartości, odnaleźć swoją unikalność i odważyć się żyć w zgodzie ze sobą. Aby odnaleźć siebie i żyć pełnią życia.

Jestem ekspertem w budowaniu zdrowego poczucia wartości, nauczaniu pozytywnego myślenia i budzeniu pasji życia.

Współpracowałam jako ekspert m.in z telewizją TVN, Magazynem Coaching, Radiem Kampus, a także wygłaszając wykłady i prowadząc szkolenia m.in na V Konferencji Coachingu, Coachowisku, Konferencji Zapracuj na zdrowie, Soft Skills Academy, czy Festiwalu Boss.